Główna Na sygnale Poszukiwani listami gończymi. Jeden schował się przed policją w szafce!

Poszukiwani listami gończymi. Jeden schował się przed policją w szafce!

-

Od początku roku ciechanowska policja zatrzymała piętnaście osób poszukiwanych listami gończymi. Dwie z nich odznaczyły się szczególną kreatywnością.

W ostatni piątek ( 13 kwietnia) ciechanowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali 57-letniego mieszkańca Ciechanowa poszukiwanego listem gończym, który miał do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności.  Mężczyzna poszukiwany przez ciechanowski sąd postanowił ukryć się na balkonie.

- R E K L A M A -"))

34-letni mieszkaniec Glinojecka aby uniknąć kontaktu z policjantami postanowił schować się w małej, niepozornej szafce. Nie udało mu się jednak zmylić czujności funkcjonariuszy. 34-latek miał do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany pod koniec marca  br.
Poszukiwani  zgodnie z dyspozycją sądu trafili do zakładu karnego.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A