GłównaNa sygnalePożar w budynku wielorodzinnym w gminie Sońsk

Pożar w budynku wielorodzinnym w gminie Sońsk

-

7 kwietnia 2019 r. (niedziela) do Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenia o pożarze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w m. Sońsk. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali wydobywający się dym z balkonu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, dwukondygnacyjnego.

Właściciele mieszkania kilka godzin wcześniej wyjechali z mieszkania pozostawiając uchylone drzwi balkonowe. Jeden z ratowników wszedł na balkon gdzie palił się wiklinowy kosz stojący na zewnętrznym parapecie oraz futryna okna PCV i ugasił pożar bieżącą wodą z kranu.

- R E K L A M A -"))

Mieszkanie oddymiono otwierając okna. W działaniach udział brały trzy zastępy straży pożarnej.

Fot. PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A