GłównaNa sygnalePożar w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza

Pożar w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza

-

Na szczęście nie było osób poszkodowanych

Wczoraj, 20 września o godz. 00:34 do KP PSP w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza.

- R E K L A M A -"))

Doszło do pożaru mieszkania na parterze w budynku wielorodzinnym. Ewakuowana została  osoba znajdującą się w oknie na pierwszym piętrze. Strażacy przeszukali wszystkie lokale przylegające do klatki schodowej, w której miał miejsce pożar – nikogo więcej nie odnaleziono. Z lokali przylegających do drugiej klatki, prewencyjnie ewakuowano 4 osoby. Żadna z ewakuowanych osób nie wymagała udzielenie pierwszej pomocy. Na miejscu pozostał patrol policji celem dalszych wyjaśnień. W działaniach trwających 1 h 3 min udział brały trzy zastępy straży pożarnej.

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A