GłównaNa sygnalePoznajesz tego mężczyznę? Napadł na stację benzynową

Poznajesz tego mężczyznę? Napadł na stację benzynową

-

Ciechanowscy policjanci szukają sprawcy napadu na stację paliw. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w środę  (3 stycznia br.) około godz. 4.30. Nieznany mężczyzna wszedł do pomieszczenia stacji paliw w Ciechanowie, sterroryzował pracowników grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń i ukradł kilka tysięcy złotych. Po całym zdarzeniu sprawca wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej trwają jego poszukiwania. Podczas napadu rabunkowego nikt nie ucierpiał.

- R E K L A M A -"))

Mężczyzna ubrany był w czarna bluzę z kapturem, który od wewnątrz miał kolor jaskrawo zielony, szarą kamizelkę z rozdarciem z tyłu, czarne spodnie i ciemne buty sportowe.
Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać zamaskowanego sprawcę. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego, tel. 23 673 12 01, 997 lub osobiście. Można również wysłać maila: [email protected]

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

5 komentarze

  1. „sterroryzował pracowników grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń” – no właśnie. Możliwe, że miał broń. Gdyby tak niekarni obywatele mogli posiadać broń i byli przeszkoleni w posługiwaniu się nią, co wtedy? Gdyby każdy z pracowników tej stacji miał przy sobie broń krótką plus strzelba pod lada, czy wtedy kradzież by się powidła? Możliwe, że nawet by nie doszło do próby rabunku. Przestępcy mają nad uczciwymi ludźmi te przewagę, że nie przejmują się regulacjami prawnymi dotyczącymi posiadania broni. Mam nadzieje, że przepisy się zmienią i szanse zostaną nieco wyrównane.

    • P. calkiemnormalny…?
      A jeśli w czasie strzelaniny zginęli by niewinni ludzie, to czy warto by było dla tych paru tysięcy złotych? A gdyby zginął napastnik, to jak tu żyć z myślą, że zabiło się człowieka, bo ratowało się parę groszy i to nie własnych.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A