GłównaNa sygnaleProwadził z 3 promilami i dożywotnim zakazem

Prowadził z 3 promilami i dożywotnim zakazem

-

Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i blisko 3 promile alkoholu we krwi – 21-latek odpowie za spowodowanie wypadku w Gotardach. Mieszkaniec gm. Gzy kierując citroenem stracił panowanie nad samochodem. Doprowadził do zdarzenia w którym obrażenia odniósł 11-latek.

Przedwczoraj dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Gotardach. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący citroenem, na prostym odcinku drogi asfaltowej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w znak a następnie wywrócił się na dach. Pasażer pojazdu, 11-letni brat kierowcy został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Kierujący nie doznał obrażeń. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu. 21-letni mieszkaniec gminy Gzy posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany.

- R E K L A M A -"))

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A