GłównaNa sygnaleRenault uderzyło w drzewo, volkswagen dachował

Renault uderzyło w drzewo, volkswagen dachował

-

W minioną sobotę zaledwie w odstępie kilkudziesięciu minut prawdopodobnie
z powodu niedostosowania przez kierowców prędkości do warunków panujących
na drogach, na terenie pow. płońskiego doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Na krajowej 50-ce dachował volkswagen, a przy 62-ce renault wpadło w poślizg i uderzyło w przydrożne drzewo.

Do pierwszego zdarzenia doszło kilka minut po godz. 12:00 w Zaborowie na krajowej 50-ce. Wstępne ustalenia wskazują na to, że jadący osobowym volkswagenem w kierunku Płońska 20-latek z Wyszogrodu stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg i zjechało na prawą stronę do rowu, tam dachowało. Vw oprócz kierowcy podróżowało dwoje pasażerów. Młoda 19-letnia kobieta, która siedziała jako pasażer z tyłu pojazdu, w związku z odniesionymi obrażeniami ciała, została przetransportowana pogotowiem
lotniczym do szpitala.

- R E K L A M A -"))

Około godz. 12:40 na krajowej 62-ce w miejscowości Zdziarka osobowe renault wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Ze wstępnych ustaleń, poczynionych przez policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że renault jechało od strony Nowego Dworu w kierunku Wyszogrodu. Autem kierowała 27-letnia kobieta, mieszkanka pow. ryckiego. Na łuku drogi auto wpadło w poślizg, a kierująca straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z
drogi i prawym bokiem wbił się w drzewo, które siłą uderzenia zostało wyrwane z ziemi. 27-latka z obrażeniami ciała – podejrzeniem urazu kręgosłupa, została przewieziona do szpitala.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A