niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleSamochód dostawczy wjechał w przydrożne drzewo pod Ciechanowem

Samochód dostawczy wjechał w przydrożne drzewo pod Ciechanowem

-

W ubiegłą sobotę (30 marca) Straż Pożarna odebrała zgłoszenie o wypadku w m. Pniewo-Czeruchy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia jednostki Straży Pożarnej zastały samochód dostawczy Mercedes Sprinter, który uderzył w przydrożne drzewo. W czasie rozpoznania ustalono że w kabinie na fotelu kierowcy w pozycji siedzącej znajduje się mężczyzna.

- R E K L A M A -"))

Po założeniu kołnierza usztywniającego odcinek szyjny kręgosłupa kierowcy, wykonano dostęp do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz ewakuowano go na noszach typu deska do przybyłej karetki. Po udzielonej pomocy, mężczyzna został zabrany do SOR w Ciechanowie. W działaniach udział brały cztery zastępy straży pożarnej.

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A