GłównaNa sygnaleŚmiertelny wypadek w Drobinie

Śmiertelny wypadek w Drobinie

-

Dzisiaj około 8.30 w Drobinie na ul. Tupadzkiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 82-letni rowerzysta.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym mercedes, 58 – letni mieszkaniec powiatu płockiego, wykonując na skrzyżowaniu manewr skrętu w prawo, wymusił pierwszeństwo przejazdu nadjeżdżającemu prawidłowo z lewej strony 82 – letniemu rowerzyście potrącając go.

- R E K L A M A -"))

Na miejscu rowerzysta był reanimowany, jednak w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Jak informuje płocka policja – nie ma utrudnień w ruchu, gdyż do zdarzenia doszło na lokalnej ulicy o małym natężeniu ruchu.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A