niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleŚmiertelny wypadek w Kałęczynie

Śmiertelny wypadek w Kałęczynie

-

Nie żyje jedna osoba

Dziś o godz. 5.29 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w m. Kałęczyn.

- R E K L A M A -"))

Doszło do wypadku samochodu osobowego Opel Vectra. Samochodem podróżował sam kierowca. -W momencie dojazdu Jednostek Ochrony przeciwpożarowej dwie osoby postronne (świadkowie zdarzenia) prowadzili RKO kierowcy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Droga została całkowicie zablokowana. Następnie ratownicy przejęli prowadzenie RKO od osób postronnych, oraz odłączyli zasilanie w uszkodzonym pojeździe. W trakcie prowadzonych działań przybył patrol Policji. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ZRM osoba poszkodowana została przekazana. Po kilku minutach ratownicy ZRM poinformowali KDR-a, że stwierdzili zgon u poszkodowanego. Dalsze działania polegały na: wprowadzeniu ruchu wahadłowego na drodze. Na miejsce przybył drugi patrol Policji z Prokuratorem. Na tym działania zakończono – relacjonuje oficer prasowy ciechanowskiej straży pożarnej mł.kpt. Damian Kołpaczyński.

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A