Sprawca śmiertelnego wypadku w Koźniewie aresztowany

2
1926
Fot. archiwum

Sąd Rejonowy w Ciechanowie zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy wobec 19-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który będąc w stanie nietrzeźwości spowodował tragiczny w skutkach wypadek drogowy, w którym życie straciły 3 osoby.

Przypomnijmy, do wypadku doszło w nocy z 20 na 21 stycznia 2019 roku na drodze relacji Sońsk – Koźniewo Wielkie. Według ustaleń policji 19- letni kierowca Opla podróżował z trzema młodymi mężczyznami, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pojazd dachował. W tragicznym zdarzeniu zginęły trzy osoby,  kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala w Ciechanowie.

24 stycznia młody mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 19-latek w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyzna przebywa w tej chwili w areszcie, grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

 

 
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. 3
    5

    od 6 miesięcy do 8 lat ? To jakiś chory żart ? Za jazdę pod wpływem i zabicie 3 osób… Takie rzeczy tylko w polsce, za posiadanie grama marychy 10 lat a za zabójstwo 3 osób 6msc – 8 lat to jest jakieś chore. Kur… nie da się tego opisać słowami…

    • Jest mi zal tych mlodych ludzi i ich rodzin,ale osoby ktore byly w tym aucie byly swiadome ze wsiadaja z pijanym kierowca,wsiedli na swoja odpowiedzialnosc.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię