GłównaNa sygnaleTir zablokował drogę. Utrudnienia trwały niemal 9 godzin

Tir zablokował drogę. Utrudnienia trwały niemal 9 godzin

-

W sobotę (3 lutego) ok. godziny 2.20  nad ranem w Ujazdówku (pow. ciechanowski) na krajowej 60 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

Jak informuje policja, pochodzący z Litwy kierowca jadący ciągnikiem siodłowym z naczepą, nie zachował należytej ostrożności i nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Przewrócona naczepa zablokowała drogę. Utrudnienia trwały ok. 9 godzin. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ostatecznie policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A