Tragiczny wypadek w Koźniewie. Nie żyją trzy osoby [AKTUALIZACJA]

9
18051

Tuż po północy doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Trzech młodych mężczyzn poniosło śmierć na miejscu. Czwarty został przewieziony do szpitala.

Jak informuje ciechanowska policja, dziś w nocy na drodze relacji Sońsk- Koźniewo Wielkie doszlo do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęły trzy osoby. Według  wstępnych ustaleń 19- letni kierowca opla podróżował z trzema młodymi mężczyznami, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pojazd dachował.

W wyniku wypadku zginęli pasażerowie tego pojazdu, kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala w Ciechanowie.

Trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

[AKTUALIZACJA]

W wyniku wypadku zginęli pasażerowie. Mężczyźni w wieku 18 i 23 lata oraz trzeci młody mężczyzna, którego dane nadal są ustalane.

 

 

 

Foto. Pomoc Drogowa ROBEX

9 KOMENTARZE

 1. Maciek p zastanów się kto jest bardziej żałosny. Ja która mówię prawdę czy Ty, który próbujesz wybielic sytuację. Rozumiem, że byli to Twoi koledzy i ich zachowanie jest dla Ciebie normalne i w pełni akceptowalne. Wyciagnij wnioski dla siebie, a nie obrazasz innych tylko dlatego, że ktoś mówi prawdę. Owszem szkoda młodych ludzi, przed którymi świat stał otworem. Teraz niech odpoczywają w pokoju. Niech kolejna śmieć nie pójdzie na marne.

 2. Dla rodzin owszem ogromna tragedia. W pewnym wieku rodzice nie mają już wpływu na zachowanie swoich dzieci, a szkoda.
  Co do wypadku, to gdyby dostosowali prędkość do warunków panujących pewnie by nie doszło, do aż takiej tragedii. Darujcie sobie drodzy DOROSLI koledzy robić z nich świętych. Wyciągnięcie lekcję dla siebie! Jadąc 50km na godzinę raczej nie skończyło by się to tak tragicznie. Szkoda życia na głupotę.

 3. 2
  1

  Pomyślcie troche ci którzy to komentują jak czują się ich rodziny straszna tragedia zarowno dla rodzin jak i ludzi ktorzy ich znali. Nie wiecie jak było A pie[…]cie farmazony i chowacie sie za anonimowymi wpisami tchórze i świnie jak wam nie wstyd komentować lepiej byście się zamknęli. Napewno i wy macie dzieci albo nimi jesteście ale wasze dzieci albo wy napewno jesteście świeci żenada. Świnie żenujące na cudzej krzywdzie żal mi was barany . Przepraszam oczywiście za słownictwo ale tego obrzydliwego bełkotu nie da się inaczej skomentowac. ‚*’*’*’ wyrazy współczucia dla rodzin.

 4. Po co teraz gdybac i oceniać sytuację kiedy tak naprawdę nie wiemy co tam się wydarzyło. Wielka tragedia dla czterech rodzin. Zarówno tych, których dzieci nie żyją (*) Panie świec nad ich duszą i, jak i rodziny chłopca, który żyje. Ten młody człowiek będzie żył ze świadomościa tragedii, która się wydarzyła

 5. 3
  5

  Tyle młodych zginęło już w ten sposób i nikt nie potrafił wyciągnąć wniosków dla siebie. Młodzieńcza głupota i cwanactwo! Młodzi „DOROŚLI ” rozumu i rozwagi.

 6. 5
  8

  Myslicie że. nie są to ofiary gier komputerowych?
  To już lepiej przywrócić pobór do wojska które poprawiloby wychowanie po rodzicach.

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię