GłównaNa sygnaleTragiczny wypadek w Skępem. Ofiary to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego

Tragiczny wypadek w Skępem. Ofiary to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego

-

W sobotę (30 grudnia) w Skępem doszło do wypadku, w którym zginęły trzy osoby – kobieta i dwójka jej dzieci, a dwie kolejne zostały ranne. -Rodzina, która podróżowała autem to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego – informuje mł. asp. Wojciech Piotrowski z komendy w Lipnie.

Do zdarzenia doszło o7.00 rano na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Skępe w powiecie lipnowskim.
Osobowym hyundaiem podróżowało pięć osób. Trzy z nich – 49-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 11 i 9 lat – poniosły śmierć na miejscu. Natomiast 54-letni mężczyzna i 70-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- R E K L A M A -"))
SourceKPP Lipno

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

3 komentarze

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A