GłównaNa sygnaleTrwają poszukiwania zaginionej kobiety

Trwają poszukiwania zaginionej kobiety

-

Trwają poszukiwania 32-letniej mieszkanki gm. Strzegowo, akcję prowadzi policja i straż pożarna z wykorzystaniem psa tropiącego oraz drona.

Kobieta wyszła z domu wczoraj. Jak wynika z relacji rodziny, poszła zbierać grzyby w lesie, w pobliżu miejscowości Huta Emilia, gm. Strzegowo i do chwili obecnej nie powróciła.

- R E K L A M A -"))

Kobieta ubrana była w zieloną kurtę  długości do pasa, granatowe spodnie dżinsowe oraz czarne, sportowe buty. Zaginiona ma długie, ciemne włosy. W dniu zaginięcia miała je spięte w warkocz. Kobieta jest otyła, ma 170 cm wzrostu.

Policja apeluje do osób, które widziały kobietę lub mają informację, gdzie może przebywać o natychmiastowy kontakt z policją pod numer alarmowy 112 lub do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie tel. 47 703 62 00.

Fot. pixabay

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A