niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleTrzech kierowców pożegnało się z prawem jazdy

Trzech kierowców pożegnało się z prawem jazdy

-

Szarżowali na ul. Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia

W ostatni weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymało trzy prawa jazdy kierowcom , którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

- R E K L A M A -"))

W minioną sobotę w Ciechanowie na ul. Prymasa Tysiąclecia 38 – letni kierujący Audi jechał z prędkością 105km/h natomiast na ul. Kasprzaka 21 – letni kierowca BMW przekroczył dopuszczalną prędkość o 75km/h. Kolejnego dnia również na ul. Kasprzaka policjanci zatrzymali kierującego Volkswagenem, który prowadził swój pojazd w terenie zabudowanym z prędkością 104 km/h.  Mężczyźni stracili swoje prawo jazdy, zostali ukarani mandatem karnym oraz punktami.  

Policjanci cały czas apelują o rozważną i rozsądną jazdę, nie przeceniajmy swoich umiejętności, przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego, zostały one stworzone po to aby chronić nasze życie i zdrowie.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A