GłównaNa sygnaleU sąsiadów - Napad i pobicie dwóch przechodniów

U sąsiadów – Napad i pobicie dwóch przechodniów

-

Do 5 lat wiezienia grozi 38-letniemu mężczyźnie, który dotkliwie pobił dwóch przechodniów. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość i zatrzymali w niespełna dobę od otrzymania zgłoszenia. Napastnik usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 kwietnia około godz. 2:00 w nocy w okolicach skrzyżowania ul Grunwaldzkiej z Młodzieżową w Płońsku. Dwóch przechodniów zostało zaczepionych, a następnie zaatakowanych przez agresywnego mężczyznę. Napastnik zaczął bić pokrzywdzonych po twarzach, a gdy upadli kopał ich po całym ciele. Później po prostu odszedł zostawiając pobitych mężczyzn. Pokrzywdzeni trafili do szpitala. Jeden z nich doznał licznych złamań głównie w obrębie czaszki i twarzoczaszki.

- R E K L A M A -"))

Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu miejskiego, na którym funkcjonariusze rozpoznali napastnika. Był nim 38-letni płońszczanin. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w swoim miejscu zamieszkania.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A