U sąsiadów: Tir uderzył w rębak. Sprawca pod wpływem narkotyków?

0
296

Tir zderzył się z rębakiem – maszyną służącą do rozdrabniania kawałków drewna i gałęzi – na krajowej „siódemce” w powiecie płońskim 9 marca. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Był prawdopodobnie pod wpływem narkotyków.

Do wypadku doszło około godz. 5:35 niedaleko od skrzyżowania w Polesiu.

– Rębak, którym kierował 23-latek z pow. starogardzkiego jechał od skrzyżowania w kierunku Płońska. W pewnym momencie w tył maszyny uderzył tir z naczepa, kierowany przez 36-letniego płońszczanina. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na szczęście doznał jedynie ogólnych potłuczeń ciała.
Obaj kierujący byli trzeźwi, jednak wstępne badania krwi wykazały, że kierowca tira prawdopodobnie znajdował się pod wpływem narkotyków – amfetaminy. Pobrano od niego krew do dalszych badań – informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

fot. KPP Płońsk

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię