GłównaNa sygnaleW nocy paliła się stodoła w "Krainie Westernu" w Sarnowej Górze (ZDJĘCIA)

W nocy paliła się stodoła w „Krainie Westernu” w Sarnowej Górze (ZDJĘCIA)

-

5 czerwca kilka minut po godzinie 22 strażacy z kilku OSP z terenu Gminy Sońsk ruszyli na akcję do pożaru stodoły w miejscowości Sarnowa Góra. Po przybyciu na miejsce zastano drewnianą stodołę całkowicie objętą pożarem. Przed przybyciem strażaków na miejsce zdarzenia budynek zawalił się z powodu spalenia konstrukcji nośnej.

- R E K L A M A -"))

Działania przybyłych jednostek polegały na podawaniu prądów wody w natarciu, rozbieraniu pozostałości konstrukcji, przerzucaniu zgromadzonej w stodole słomy oraz jej dokładnym przelewaniu wodą.

Na miejscu działały: zastęp JRG Ciechanów, dwa zastępy OSP Sońsk, dwa zastępy OSP Sarnowa Góra, dwa zastępy OSP Gąsocin oraz zastęp OSP Bądkowo.

Nie było osób poszkodowanych. Brak jest informacji o przyczynie pożaru.

Fot. https://www.facebook.com/osp.wsonsku/ oraz https://www.facebook.com/OSP-G%C4%85socin-784387598339719/

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A