GłównaNa sygnaleWe wtorek zawyją syreny - ćwiczenia Sił Zbrojnych RP

We wtorek zawyją syreny – ćwiczenia Sił Zbrojnych RP

-

W dniach 28-30 maja 2019 r na terenie kraju odbędą się ćwiczenia pk. RENEGADE/SAREX-19 organizowane przez Siły Zbrojne RP.

W ćwiczenie zaangażowane są różne instytucje wojskowe i cywilne, które realizują zadania związane z bezpieczeństwem i obronnością kraju. Jednym z elementów ćwiczenia jest działanie systemu ostrzegania i alarmowania wojsk  oraz ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza. Elementem praktycznym dotyczącym działania systemu ostrzegania będzie uruchomienie syren alarmowych zainstalowanych na terenie miasta Ciechanów w dniu 28 maja 2019 r.

- R E K L A M A -"))

Syreny alarmowe miejskiego systemu ostrzegania i alarmowania, który jest zintegrowany z systemem wojewódzkim zostaną uruchomione centralnie przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Mazowieckiego.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A