Główna Na sygnale Włamali się do warsztatu. Grozi im 10 lat więzienia

Włamali się do warsztatu. Grozi im 10 lat więzienia

-

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn podejrzanych o włamanie do warsztatu jednej z firm znajdującej się na terenie gm. Gołymin-Ośrodek oraz 34-latka, który usłyszał zarzuty paserstwa.  Złodziejom grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności, mężczyzna który sprzedawał łupy może trafić do więzienia na  5 lat.  

Policjanci zgłoszenie dotyczące włamania do warsztatu otrzymali w ubiegłym tygodniu. Z przekazanych informacji wynikało, że nieznany wówczas sprawca dokonał kradzieży czterech akumulatorów, prostownika, butli gazowej oraz elektrycznej pompki do paliwa. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3300 zł.

- R E K L A M A -"))

Sprawą włamania zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego ciechanowskiej komendy. W związku z tą sprawą zatrzymano czterech mężczyzn  w wieku 16, 18, 26 i 32  lat.  Trzej  to mieszkańcy pow. makowskiego, jeden jest mieszkańcem pow. przasnyskiego.

Dodatkowo w trakcie przeszukania u jednego za zatrzymanych policjanci znaleźli najprawdopodobniej środki odurzające.  Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że to marihuana. Policjanci ustalili również, że paserem, który kupił skradziony towar był 34-letni mieszkaniec pow. makowskiego.  Czerech dorosłych sprawców będzie teraz odpowiadać przed sądem, a 16-latek  przed sądem rodzinnym.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A