niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleWypadek drogowy w Skrobocinie. Kierująca była nietrzeźwa, pasażer trafił do szpitala

Wypadek drogowy w Skrobocinie. Kierująca była nietrzeźwa, pasażer trafił do szpitala

-

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 10:20 w m. Skrobocin gm. Sońsk. W wyniku zdarzenia ranny został 45-letni pasażer opla.

Według wstępnych ustaleń policjantów, na drodze relacji Komory Błotne – Łopacin 27-letnia kierująca samochodem opel astra zjechała z jezdni , wjechała do rowu gdzie następnie pojazd dachował. Pojazdem wraz z kierującą podróżował 45-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił pasażer pojazdu.

- R E K L A M A -"))

Kierująca 27-latka była nietrzeźwa. Badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko 2 promile. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej. 27-latka spędziła noc w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A