GłównaNa sygnaleWypadek na "siódemce". Nie żyje 77-letni kierowca

Wypadek na „siódemce”. Nie żyje 77-letni kierowca [AKTUALIZACJA]

-

Do zdarzenia doszło w niedzielę 18 lutego ok.12.20 na drodze krajowej nr 7 relacji Płońsk-Glinojeck w rejonie miejscowości Kondrajec Szlachecki.

Według ustaleń policjantów, 23-letni kierowca bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z oplem astrą. W zdarzeniu brał udział trzeci pojazd vw multivan jadący za oplem.
W wyniku zdarzenia zginął 77-latek kierujący oplem. Pozostali uczestnicy wypadku drogowego nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
23-latek był trzeźwy, dodatkowo pobrano od niego krew do badań.
Po wykonaniu wstępnych czynności, prokurator rejonowy w Ciechanowie zastosował wobec kierowcy bmw mieszkańca pow. legionowskiego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

- R E K L A M A -"))

Fot. osp.pl

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A