niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleAKTUALIZACJA: dachowanie samochodu w Przążewie

AKTUALIZACJA: dachowanie samochodu w Przążewie

-

Pod Ciechanowem dachował samochód osobowy. Policja ustala, kto był sprawcą wypadku.

Jak poinformował nas oficer prasowy KP PSP Ciechanów – na drodze wojewódzkiej nr 616 pomiędzy Ciechanowem a Gruduskiem dachował samochód osobowy. Do zdarzenia doszło o godzinie 13.00 w miejscowości Przążewo.

- R E K L A M A -"))

Aktualizacja:  Kierowcą samochodu był 19 letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego. Jak wstepnie ustalono  na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał do rowu i dachował. Pasażer pojazdu Daewo Lanos został przewieziony do szpitala z podejrzeniem złamania obojczyka. Kierujący przebadany został na zawartość  alkoholu oraz obecność narkotyków – wynik był negatywny. 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A