GłównaNa sygnaleZ ostatniej chwili: kolizja na Armii Krajowej. Są utrudnienia w ruchu

Z ostatniej chwili: kolizja na Armii Krajowej. Są utrudnienia w ruchu

-

Około godziny 9:00 na Armii Krajowej miała miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło na wysokości sklepu Kaufland. Jak informuje ciechanowska policja – w tym miejscu mogą występować utrudnienia. Brak osób rannych.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

6 komentarze

  1. Bo tam aż się prosi, żeby była sygnalizacja świetlna.Ile jeszcze musi zdarzyć się kolizji, żeby w końcu ktoś o tym pomyślał? Tam przecież też zginął człowiek całkiem niedawno. Światła i jeszcze raz światła tam są potrzebne!!!

  2. Jedno z najgorszych skrzyżowań. Kierowcy nie umieją jeździć przez brak znajomości przepisów drogowych. Wyjeżdżający od Kauflanda, skręcając w Armii Krajowej, nagminnie wymuszają pierwszeństwo tym, którzy zwracają na Armii…

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A