niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleZ ostatniej chwili: Pożar przy ul. Narutowicza

Z ostatniej chwili: Pożar przy ul. Narutowicza

-

Z ostatniej chwili: W jednym z bloków przy ul. Narutowicza doszło do pożaru, według nieoficjalnych informacji doszło do zapalenia się sadzy w kominie. Na miejscu pracują trzy jednostki Straży Pożarnej. Ulica Okrzei od ul. Narutowicza jest zablokowana przez wóz Straży Pożarnej. Na ul. Narutowicza mogą występować niewielkie utrudnienia w ruchu.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A