niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleWypadek w Krośnicach. Czołowe zderzenie

Wypadek w Krośnicach. Czołowe zderzenie

-

Zgłoszenie o wypadku straż pożarna otrzymała w czwartek tuż przed godz. 18.

– Zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały 4 osoby. Jedna kobieta była zakleszczona w pojeździe – informują strażacy. Poszkodowana została uwolniona i karetką pogotowia ratunkowego odwieziona do szpitala.

- R E K L A M A -"))

Na miejscu była policja oraz 2 zastępy zawodowych strażaków z Mławy, jeden z Ciechanowa i OSP ze Stupska. Droga wojewódzka nr 615 na przez kilka godzin była nieprzejezdna.

- R E K L A M A -"))
Viael

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A