Główna Na sygnale Ciechanów. Za serię włamań grozi mu 10 lat więzienia

Ciechanów. Za serię włamań grozi mu 10 lat więzienia

-

Na dwa miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez ciechanowskich policjantów 36-latek podejrzany jest o dokonanie szeregu kradzieży z włamaniem. Większość z nich miała miejsce  na terenie ogródków działkowych „Sona”, ale mężczyzna okradł też jeden z domów w Ciechanowie.

Wpadł, gdy chciał przekroczyć granicę z Ukrainą. Został zatrzymany 26 stycznia  przez funkcjonariuszy straży granicznej w Wojtkowej. Mężczyźnie przedstawiono 15 zarzutów kradzieży z włamaniem. Jego łupem był sprzęt, ubrania, artykuły spożywcze. W wielu przypadkach po włamaniu do altan nic nie ginęło, gdyż znajdujące się przedmioty nie były wartościowe.

- R E K L A M A -"))

Mężczyzna wchodził do środka po wcześniejszym wybiciu szyby w oknie. W taki sposób dostał się do około 30 pomieszczeń na terenie ogródków działkowych „Sona”, w taki sposób dostał się również do budynku mieszkalnego w Ciechanowie przy ul. Płońskiej, skąd ukradł telefon komórkowy i kartę bankomatową, przy pomocy której czterokrotnie wypłacił pieniądze z bankomatu.

36-latek już usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Na wniosek policji i prokuratury. Na razie trafił do aresztu na dwa miesiące, ale grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A