GłównaNa sygnaleŚmiertelny wypadek na trasie Mława-Ciechanów

Śmiertelny wypadek na trasie Mława-Ciechanów [AKTUALIZACJA]

-

Doszło do niego dziś (27 marca) wczesnym rankiem. Po godzinie 5.00 kierowca osobowego auta  w okolicach miejscowości Pniewo Wielkie uderzył w przydrożne drzewo.

– Ofiarą wypadku jest młody mężczyzna. Nie wiadomo jakiej marki samochodem się poruszał, auto jest tak zniszczone, że strażacy nie byli w stanie określić jego marki – informował przed 7.00 dyżurny PSP w Ciechanowie.

- R E K L A M A -"))

Droga jest całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

[Aktualizacja] Droga jest już przejezdna.Jak podaje policja kierujący audi A6 19-letni mieszkaniec Ciechanowa jadąc drogą nr 615  z Ciechanowa w kierunku Mławy na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze drogi a następnie uderzył w rosnące za rowem drzewo. Kierując poniósł śmierć na miejscu. Czynności na miejscu zdarzenia wykonuja policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej pod nadzorem prokuratora.

- R E K L A M A -"))
Viaamil
Sourcered.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A