GłównaNa sygnaleZalany tunel, podtopione budynki – to tylko niektóre skutki wczorajszej ulewy

Zalany tunel, podtopione budynki – to tylko niektóre skutki wczorajszej ulewy

-

Najbardziej ucierpiał Glinojeck

Na Gminie Sońsk strażacy wypompowywali wodę z zalanego tunelu, a także z piwnic, gasili także stodołę w Ślubowie, która zapaliła się od uderzenia pioruna.

- R E K L A M A -"))

Jednak najwięcej szkód wczorajsza nawałnica wyrządziła na terenie Gminy Glinojeck. Woda wdarła się  do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, szkoły, banku czy też domów jednorodzinnych. Podtopiony został także sklep przy ul. Żeromskiego.

Fot. FB/OSP Sońsk

 

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A