GłównaNa sygnaleZatankował paliwo po czym nie płacąc... odjechał

Zatankował paliwo po czym nie płacąc… odjechał

-

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 29-letniego kierowcę samochodu osobowego, który chwilę wcześniej zatankował paliwo i nie płacąc odjechał.
W ostatni piątek, na jednej ze stacji benzynowych w Ciechanowie, doszło do kradzieży paliwa za kwotę kilkuset złotych. Dyżurny ciechanowskiej policji natychmiast po otrzymaniu informacji o tym fakcie przekazał ją dalej do wszystkich patroli. Podał opis sprawcy i samochodu jakim miał się poruszać.
Pojazd odpowiadający opisowi policjanci ruchu drogowego zauważyli w miejscowości Morawy Laski. Po zatrzymaniu do kontroli drogowej okazało się, że samochodem kierował 29-letni mieszkaniec pow. makowskiego. Szybko potwierdziło się, że to właśnie kierujący Skodą, który miał zasłonięty taśmą izolacyjną nr rejestracyjny, jest sprawcą kradzieży
paliwa.
Policjanci sprawdzili bagażnik zatrzymanego do kontroli pojazdu, w którym znaleźli trzy kanistry wypełnione paliwem. Zbiorniki ze skradzionym paliwem zostały zabezpieczone, a 29-letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego usłyszał zarzut kradzieży oraz naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A