niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleZatrzymano pijanego kierowcę ciężarówki. Pomogli inni kierowcy

Zatrzymano pijanego kierowcę ciężarówki. Pomogli inni kierowcy

-

Wczoraj w Watkowie na DK60 dwóch kierowców udaremniło dalszą jazdę pijanemu kierowcy ciężarowego mana z naczepą. Badanie wykazało, że miał on blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj wieczorem dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał telefoniczną informację o nietrzeźwym kierowcy jadącym od strony Makowa Mazowieckiego. Na miejsce szybko pojechali policjanci z drogówki. W Watkowie (gm. Gołymin-Ośrodek) czekało dwóch kierowców, którzy swoimi samochodami wyhamowali auto ciężarowe i nie pozwolili, aby jego kierowca kontynuował dalszą jazdę. Świadków, którzy podróżowali w innych autach zaniepokoił styl jazdy poprzedzającego ich samochodu. Auto jechało całą szerokością jezdni.

- R E K L A M A -"))

Mężczyzna, 44-letni mieszkaniec Ciechanowa, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.

Całe szczęście, że kierowcy nie pozostali obojętni i we właściwy sposób zareagowali. Może właśnie dzięki ich interwencji pijany kierowca nie doprowadził do tragedii na drodze. Pamiętajmy, każda nawet najmniejsza ilość alkoholu w naszym organizmie uniemożliwia bezpieczną jazdę samochodem.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A