GłównaNa sygnaleZderzenie ciągnika i osobówki w gminie Regimin

Zderzenie ciągnika i osobówki w gminie Regimin

-

Do zdarzenia doszło dzisiaj (4 czerwca) ok. godziny 9:00 w miejscowości Kalisz przy drodze wojewódzkiej.

- R E K L A M A -"))

Na miejscu zastano ciągnik rolniczy z uszkodzonym przodem, który blokował jeden pas ruchu drogi wojewódzkiej. Drugi pojazd uczestniczący w wypadku Mercedes klasy A z uszkodzonym przodem znajdował się poza obszarem jezdni w przydrożnym rowie.

Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy. Opuścili pojazdy przed przybyciem straży Pożarnej.

Strażacy zabezpieczyli teren teren działań i udzielili pomocy poszkodowanym.

Obaj mężczyźni poszkodowani w wypadku trafili do karetek ZRM. Po wstępnej diagnozie obu mężczyzn zabrano na SOR. Na drodze wprowadzono ruch wahadłowy.

 

Fot./Inf. KPPSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A