Główna Na sygnale Zderzenie dwóch samochodów na ul.Tatarskiej

Zderzenie dwóch samochodów na ul.Tatarskiej

-

Dwa samochody osobowe: Hyundai Sonata i Audi A4 zderzyły się na ul. Tatarskiej w Ciechanowie. Pojazdami podróżowały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w środę (18 kwietnia) o godzinie 13.26.

- R E K L A M A -"))

Samochodem marki Audi podróżowały dwie osoby. Natomiast samochodem marki Hyundai- jedna.

Jak poinformowała nas ciechanowska straż pożarna – wszyscy opuścili pojazd przed ich przybyciem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Ruch na drodze odbywał się bez większych problemów ze względu na dwa pasy jezdni.

Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zakręceniu zaworu instalacji LPG w Audi. Strażacy musieli również uprzątnąć z jezdni plamy płynów eksploatacyjnych oraz pozostałości po kolizyjnych.

Akcja z udziałem 2 zastępów straży pożarnej z JRG Ciechanów trwała ponad pół godziny.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A