GłównaNa sygnaleZderzenie samochodu osobowego i motocykla na ul. Płońskiej

Zderzenie samochodu osobowego i motocykla na ul. Płońskiej

-

W wypadku ucierpiała jedna osoba

Wczoraj (13 września) o godz. 17:56 KP PSP otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Ciechanowie, ul. Płońska.

- R E K L A M A -"))

-Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania KDR z JRG Ciechanów stwierdził, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla, pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Na skutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu policja oraz ZRM, któremu przekazano osobą poszkodowaną jadącą motocyklem. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie ratownicy usunęli wyciek substancji ropopochodnej z motocykla i odłączyli zasilanie elektryczne w obu pojazdach. Wobec braku innych zagrożeń KDR podjął decyzję o zakończeniu działań. Na miejscu pozostał patrol policji celem dalszych wyjaśnień. W działaniach trwających 43min udział brały dwa zastępy straży pożarnej- informuje oficer prasowy KP PSP mł. kpt. Damian Kołpaczyński.

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A