poniedziałek, 18 października 2021
GłównaNa sygnaleZderzenie z łosiem. Żywot zwierzęcia skrócił myśliwy

Zderzenie z łosiem. Żywot zwierzęcia skrócił myśliwy

-

Do poważnie wyglądającego zderzenia dostawczego renault z przebiegającym przez jezdnię łosiem doszło we wtorek (5 marca) w miejscowości Dukt, gmina Glinojeck. Takie zgłoszenie KP PSP Ciechanów otrzymała tuż po godzinie 19:00.

Jak informuje ciechanowska straż pożarna – po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu, kierujący działaniami ratowniczymi zastał stojący na poboczu drogi i częściowo blokujący pas ruchu samochód dostawczy marki Renault master. Pojazdem podróżowały dwie osoby – żadna z osób nie odniosła obrażeń.

- R E K L A M A -"))

Działania zastępów JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Nie stwierdzono wycieku płynów eksploatacyjnych. W czasie przeszukiwania terenu około 100m od pojazdu odnaleziono łosia, który żył i leżał poza rowem. KDR podjął decyzję o zadysponowaniu na miejsce zdarzenia lekarza weterynarii i zastępu OSP Glinojeck. Wraz z lekarzem weterynarii na miejsce przybył myśliwy. Po zbadaniu zwierzęcia lekarz weterynarii podjął decyzję o jego odstrzale. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

W działaniach trwających prawie dwie godziny udział brały dwa zastępy JRG Ciechanów i jeden zastęp OSP Glinojeck.

fot. KPPSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A