Główna Na sygnale Zginął 20-latek. Ustalono, kto naprawdę kierował autem

Zginął 20-latek. Ustalono, kto naprawdę kierował autem

-

Na trzy miesiące został aresztowany 25-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, który jest podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Miał kierować autem będąc pod wpływem alkoholu. 

Do zdarzenia doszło 28 stycznia ok. 21.00 w miejscowości Młock gm. Ojrzeń.
Samochodem, który na prostym odcinku drogi uderzył w drzewo podróżowały trzy osoby. Zginął 20-letni pasażer.
Według wstępnych ustaleń kierowcą miał być 23-latek, który był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia był również 25-latek podający się za pasażera, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że to jednak on prowadził.
Na wniosek policji oraz prokuratury został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Po zaostrzeniu kar w 2017 roku mężczyźnie grozi minimum 2 lata pozbawienia wolności bez możliwości wydania wyroku w zawieszeniu. Górna granica kary to 12 lat.

- R E K L A M A -"))

O wypadku pisaliśmy TUTAJ

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A