GłównaNa sygnaleZwłoki w Glinojecku. Znalazł je mieszkaniec miasta

Zwłoki w Glinojecku. Znalazł je mieszkaniec miasta

-

W Glinojecku znaleziono zwłoki. Policja podejrzewa, że może to być zaginiony mężczyzna z terenu gminy.
W niedzielę (22 kwietnia) na terenie dawnej cukrowni w Glinojecku, jeden z mieszkańców miasta znalazł ludzkie zwłoki. Ciało było w znacznym stanie rozkładu, co uniemożliwiło jego identyfikację. Policja podejrzewa, że znalezione zwłoki mogą należeć do, poszukiwanego od września ubiegłego roku, 71-latka, mieszkańca gminy.

Aby potwierdzić te przypuszczenia potrzebne będzie przeprowadzenie badań DNA. Wyniki znane będą za kilka tygodni.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A