Noc Bibliotek w MBP

Temat dnia, Wiadomości

W ramach tegorocznej Nocy Bibliotek Miejska Biblioteka Publiczna organizuje dwa spotkania. 8 października (piątek) odbędzie się spotkanie autorskie, którego gościem będzie Marcin Ciszewski, jeden z najciekawszych autorów książek sensacyjnych. W sobotę 9 października biblioteka zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie o plemionach indiańskich z Ameryki Północnej.

Noc Bibliotek to wielkie święto czytelnictwa. Ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.

VII edycja Nocy Bibliotek odbędzie się pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. W mieszczącej się w Krzywej Hali Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie zaplanowano dwa spotkania. W piątek 8 października odbędzie się spotkanie autorskie z Marcinem Ciszewskim, którego powieści są cenione przez amatorów literatury sensacyjnej.

W sobotę 9 października w świat indiańskich opowieści dzieci i młodzież zabierze ciechanowianin Cezary Spysiński – znawca plemion indiańskich Ameryki Północnej, także rzeźbiarz, rysownik, malarz, tatuażysta.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco