Nowe urządzenia na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 10

Temat dnia, Wiadomości

Przedszkolaki mają do dyspozycji 12 nowych urządzeń do zabaw, które zamontowano na placu przy Miejskim Przedszkolu nr 10. Projekt „Zielona górka” został zrealizowany w ramach tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Służące wiele lat zużyte i mocno wyeksploatowane urządzenia zabawowe znajdujące się na terenie placu zostały zdemontowane. Zastąpiło je 12 nowych elementów wyposażenia terenu, które sprzyjają zabawom na świeżym powietrzu i integracji dzieci oraz przyczyniają się do umożliwienia utrzymania przedszkolaków w dobrej kondycji fizycznej.

To 2 zestawy do zabaw, równoważnia, półkolisty tunel, półkula, interaktywny zestaw do zabaw i łapacz piłek. Zamontowano też urządzenie do wspinaczki, ściankę z kierownicą i ściankę literową z tablicą. Dzieci mają też do dyspozycji 2 tablice: do pisania oraz do malowania. Ponadto zamontowano tablicę informacyjną, kosz na odpady oraz ławkę z oparciem.

Projekt został wybrany w tegorocznym głosowaniu mieszkańców w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zwyciężył na osiedlu „Aleksandrówka II” zdobywając 544 głosy.

Fot. UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco