Okradł dziecko, sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu

Temat dnia, Wiadomości

Mławscy policjanci z Wydziału Kryminalnego poszukują sprawcy kradzieży dziecięcego portfela z pieniędzmi. Dziewczynka robiąca zakupy z mamą, zostawiła portfel  w przymierzalni sklepu. Jak wynika z ustaleń oraz zarejestrowanego monitoringu,  ukradł go  mężczyzna widoczny na publikowanych zdjęciach.

Do zdarzenia doszło 27 maja w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie galerii handlowej przy ul. Św. Wojciecha w Mławie. Złodziej, wykorzystując okazję, ukradł pozostawiony w przymierzalni, różowy, dziecięcy portfelik z pieniędzmi i legitymacją szkolną. Następnie sprawca porzucił portfel i legitymację na terenie sklepu, kradnąc pieniądze. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. To ok. 30-letni mężczyzna, krępej budowy ciała z widocznymi tatuażami na przedramieniu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę  lub mają informację mogące pomóc w ustaleniu  sprawcy, proszone są o kontakt z mławską jednostką Policji. Informacje można przekazywać anonimowo, tel. 47 703 62 00 , 47 703 62 14 lub pisząc na skrzynkę profilu Facebook Policja Mława.

Sprawcy kradzieży grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco