Ostatnia szansa na zaprezentowanie swojego gospodarstwa!

Wiadomości

15 edycji i ponad 18 tysięcy gospodarstw indywidualnych – tak wyglądają statystyki dotyczące Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne organizowanego corocznie przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs organizowany jest od 2003 roku we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. XVI Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018.

 

Laureaci każdej edycji konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe – w ubiegłym roku zwycięzca został uhonorowany ciągnikiem o mocy 55 KM.

KRUS (Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego) zachęca i zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w tegorocznej – XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2018!
Celem konkursu jest przede wszystkim promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Właściciele zgłaszanych gospodarstw mają więc okazję do zaprezentowania swoich warsztatów pracy i osiągnięć zawodowych.

W skład komisji konkursowych wchodzą specjaliści z zakresu bhp w rolnictwie, reprezentujący Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Państwową Inspekcję Pracy, Ośrodki Doradztwa Rolniczego, Ochotniczą Straż Pożarną i inne instytucje działające w środowisku wiejskim.

Termin zgłaszania udziału w konkursie upływa 31 marca. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń dostępne  TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco