Otwarcie miejskiego lodowiska

Temat dnia, Wiadomości

7 grudnia o godz. 14.00 uruchomione zostanie miejskie lodowisko na świeżym powietrzu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje już taflę. Ceny pozostaną bez zmian w stosunku do ubiegłego roku. Seniorzy będą mogli jeździć w wybranych godzinach za darmo od poniedziałku do piątku. Na miejscu będzie można wypożyczać łyżwy.

Ślizgawka przy ul. 17 Stycznia będzie działała od godz. 14.00, 7 grudnia (wtorek) tak, jak w ubiegłych latach. Godziny otwarcia pozostaną bez zmian.

Na łyżwach w Ciechanowie będzie można jeździć w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.00-21.30, w środy w godz. 8.00-19.30 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-21.30. Tak jak w ubiegłych latach obowiązywały będą przerwy techniczne, podczas których tafla będzie przechodziła konserwację.

– Lodowisko to jedna z ulubionych atrakcji ciechanowian w sezonie zimowym. Ta ważna część miejskiej infrastruktury rekreacyjno – sportowej umożliwia zdrowy ruch i wypoczynek wielu dzieciom i młodzieży. Nie zmienimy cen biletów, pozostaną na poziomie z lat ubiegłych. Dodatkowo zachęcamy do aktywności seniorów, którzy od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach będą mogli korzystać z lodowiska bezpłatnie  – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Bilet normalny będzie kosztował 5,10 zł, ulgowy – 2,60 zł, karnety: ulgowy na 10 wejść – 20,20 zł, na 20 wejść – 40,50 zł; normalny na 10 wejść – 40,50 zł, na 20 wejść – 81 zł). Zniżki będą przysługiwały uczniom i posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Bezpłatna możliwość korzystania z lodowiska dla seniorów będzie obowiązywała przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 a 14.00).

Na miejscu będzie można wypożyczać łyżwy (6,10 zł za półtorej godziny). Dostępne będą też pingwinki, które ułatwiają jazdę początkującym.

Fot. UM Ciechanów

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco