Inicjatywa miejskiej radnej Edyty Rzeplińskiej-Filipowicz
Dzięki inicjatywie radnej Kampania Białych Serc zawita do Ciechanowa. Edyta Rzeplińska-Filipowicz odebrała Kartę Głównego Organizatora na Miasto Ciechanów i Powiat Ciechanowski.
– Podjęłam działania w kierunku organizacji w Ciechanowie Kampanii Białych Serc i tym samym m.in. Marszu Białych Serc głośnego, ale pokojowego, solidarnego protestu przeciwko narkotykom i przemocy… oraz samobójstwom i innym destrukcyjnym działaniom skierowanym wobec samego siebie RAZEM MOŻEMY POMÓC, BYĆ MOŻE URATOWAĆ CZYJEŚ ŻYCIE. Wniosek jaki złożyłam w tej sprawie na grudniowej sesji Rady Miasta spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony Prezydenta Krzysztof Kosiński. Działamy… Plan jest w trakcie realizacji, mimo, że do października jeszcze dużo czasu, ale gdyby spojrzeć na to z innej strony wcale nie tak wiele.. – poinformowała na swoim profilu FB radna Edyta Rzeplińska-Filipowicz.
Fot. FB/Edyta Rzeplińska-Filipowicz