Pierwsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Czy odbędą się również w tym roku?

Wiadomości

Senioralia, bo o nich mowa to  wydarzenie skierowane do ciechanowskich seniorów. Pierwsze takie przedsięwzięcie w Ciechanowie odbyło się w 2018 roku i okazało się ogromnym sukcesem. Czy w tym roku również zostaną zorganizowane?

Podczas ubiegłorocznego wydarzenia ciechanowskie kluby seniora miały możliwość przybliżenia swojej działalność i przedstawienia dotychczas organizowanych inicjatywy.
Zaprezentowały się także lokalne organizacje działające na rzecz osób starszych oraz zrzeszające je w swoich szeregach. Można było zmierzyć ciśnienie i poziom cukru. Były kiermasze i warsztaty,  pokazy taneczne i występy artystyczne. 

Jak zdradza prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński, w tym roku Senioralia także zostaną zorganizowane i  będą miały jeszcze bogatszą formułę.

– Jesteśmy w trakcie przygotowań. I edycja wydarzenia spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony seniorów, w związku z czym podjąłem decyzję o kolejnej edycji – informuje prezydent. – II Ciechanowskie Senioralia, w nowej wzbogaconej formule, odbędą się 22 października w hali przy ul. Kraszewskiego.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco