Podium na hali. Trampkarze triumfowali w sparingu

Futbol, Sport

Choć do startu rozgrywek ligowych jeszcze daleko, to młodzież Mławianki nie próżnuje. Trampkarze Marcina Grabowskiego rozegrali mecz kontrolny, a rocznik 2002 i 2009 powalczył w turniejach halowych. W obu przypadkach występy zakończyły się lokatami na podium.
Młodsi gracze okazali się nawet najlepsi podczas zawodów w Ciechanowie. Na inaugurację rozbili z łatwością rówieśników z GKS-u Pokrzywnica. Jak się okazało, triumf 5:0 był kapitalnym prognostykiem przed pozostałymi konfrontacjami. Wszystkie zakończyły się zwycięstwami chłopców prowadzonych przez Adama Kuligowskiego. MKS I Ciechanów pokonali 7:0, MKS II Ciechanów 4:1, Płońsk 1:0, a rówieśników ze Świerczy 2:1.
Główne trofeum to nie wszystko. Gabriel Dorocki z dziesięcioma trafieniami na koncie został królem strzelców imprezy. Oprócz tego gracza, bramki w trakcie zawodów strzelili Oliwier Piasecki, Gabriel Pepłowski, Olaf Wiśniewski oraz Bartosz Wiśniewski.

Trzeci stopień podium

Juniorzy mogli powtórzyć wyczyn po młodszych kolegach z klubu. Eliminacje podczas turnieju im. Arkadiusza Malarza w Pułtusku ukończyli na drugiej pozycji. Na inaugurację ograli 3:0 Agrykolę Warszawa (bramki Daniel Czerwiński, Dawid Rosocha i Jakub Nowiński). Potem zremisowali 0:0 z UKS-em Golian Leoncin i pokonali 3:0 Błyskawicę Warszawa (bramki Kacper Robaczewski, Jakub Szczepkowski i Daniel Czerwiński). Na koniec zremisowali 1:1 z gospodarzami, czyli Młodymi Orłami Nadnarwianki. Na listę strzelców wpisał się Robaczewski.
Półfinał to dramatyczny pojedynek z UKS-em Kobyłka. Regulaminowy czas nie przyniósł gola, ale w konkursie rzutów karnych lepsi okazali się konkurenci. Na pocieszenie Mławiance pozostał zwycięski mecz o trzecią pozycję z UKS-em Rembertów Warszawa. Na wygraną 2:1 złożyły się celne strzały Daniela Czerwińskiego i Kacpra Wydry.

 

 

Trampkarze na sztucznym boisku w Mławie zmierzyli się z APN-em Olimp Ciechanów. Bohaterem rywalizacji okazał się Wiktor Bryks. Najpierw wykorzystał dokładne podanie od Mateusza Powązki. Natomiast w końcówce meczu popisał się kolejny celnym strzałem. Asystę przy bramce na wagę triumfu 2:1 zaliczył Jakub Han.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco