Podpis pod protestem bez zgody Dariusza Węcławskiego

Wiadomości

Zaskoczony podpisem pod listem

Dariusz Węcławski wiceprezes Zarządu Związku Literatów na Mazowszu zaskoczony został dzisiaj rano nieuzgodnionym podpisem pod Protestem, zamieszczonym przez Czas Ciechanowa w obronie odwołanej szefowej PCKiSz. Warto dodać, że list protestacyjny trafił do zarządu powiatu ciechanowskiego.

Oświadczenie Dariusza Węcławskiego 

„Z zaskoczeniem i niedowierzaniem zobaczyłem swoje nazwisko widniejące pod opublikowanym dziś na stronie internetowej „Czasu Ciechanowa” w materiale pod tytułem „W obronie  Teresy Kaczorowskiej”, sygnowanym przez redakcję, protestem w sprawie odwołania Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Oświadczam, że nie podpisywałem się pod tym protestem, nie znałem jego treści, nikt go ze mną nie konsultował. Nie wiem nawet kto jest jego autorem i kto posłużył się moim nazwiskiem bez mojej zgody i wiedzy.

Wzywam autora protestu oraz „Czas Ciechanowa” do natychmiastowego usunięcia mojego nazwiska z tego dokumentu i opublikowania sprostowania na stronie internetowej, a w przypadku druku również w kolejnym drukowanym numerze”

Z poważaniem.

Dariusz Węcławski

 

 

Fot PCKiSz

2 komentarze do “Podpis pod protestem bez zgody Dariusza Węcławskiego”

  1. Po wrześniowym seansie, przy pełnej widowni, słaniałam się wychodząc z kina. Było bardzo duszno, cała sala widzów. Zgłosiłam problem w kasie kina, sądziłam, że poinformuję. Okazało się, że problem jest znany. Może przydałby się nawiew lub może trzeba sprzedawać 50 % biletów. Ale tak nie można, żeby człowiek w środku seansu zastanawiał się czy dożyje do końca filmu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco