Podsumowanie długiego weekendu

Na sygnale, Temat dnia

Policjanci podsumowali czterodniowy czerwcowy weekend na drogach powiatu. Dla policjantów ruchu drogowego był to czas wytężonej pracy, którzy kontrolowali prędkość oraz zachowanie na drodze. Na drogach powiatu ciechanowskiego odnotowaliśmy 4 zdarzenia drogowe, w których nikt nie odniósł obrażeń natomiast jeden z uczestników kolizji był nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali również pirata drogowego, który pędził powyżej setki w obszarze zabudowanym.

15 czerwca br. o godz. 20:00 w miejscowości Pomorze policjanci zatrzymali kierowcę BMW, który pędził w terenie zabudowanym ponad 100 km/h. Mieszkaniec Płocka został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Kierowca oczywiście stracił tez prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

17 czerwca br. około godz. 20:00 w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Gdy kierowca samochodu Hyundai, skręcając z ulicy Pułtuskiej w Witosa zatrzymał się przed przejściem dla pieszych kierowca samochodu skoda fabia nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył Hyundaia. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wyczuli od kierowcy skody alkohol. Okazało się, że 69-letni mieszkaniec Ciechanowa był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. 69-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

kom. Jolanta Bym

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco