Poważne zdarzenie drogowe w Grudusku – ranne dwie osoby

Temat dnia, Wiadomości

Wczoraj w miejscowości Grudusk, doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty oraz rowerzysty, w którym ranne zostały dwie osoby. Ciechanowska policja apeluje o ostrożność na drodze.

 

Do zdarzenia doszło około godz. 18:45 na ul. Ciechanowskiej w Grudusku. Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, 14-letni rowerzysta jechał chodnikiem, następnie zjechał na jezdnię wprost pod nadjeżdżający motocykl marki Kawasaki, którym podróżował 23-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia obydwaj kierujący z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Motocyklistę zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe natomiast 14-letni rowerzysta został zabrany przez karetkę pogotowia. Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.

Zdarzenie drogowe z udziałem kierującego jednośladem, to najczęściej poważne w skutkach wypadki. Jeden błąd może doprowadzić do tragedii. Ciechanowska Policja apeluje o ostrożność  i przypomina – nie jesteśmy na drodze sami.

Fot. pixabay

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco