Poznajesz tego mężczyznę? Napadł na stację benzynową

Na sygnale

Ciechanowscy policjanci szukają sprawcy napadu na stację paliw. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w środę  (3 stycznia br.) około godz. 4.30. Nieznany mężczyzna wszedł do pomieszczenia stacji paliw w Ciechanowie, sterroryzował pracowników grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń i ukradł kilka tysięcy złotych. Po całym zdarzeniu sprawca wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej trwają jego poszukiwania. Podczas napadu rabunkowego nikt nie ucierpiał.

Mężczyzna ubrany był w czarna bluzę z kapturem, który od wewnątrz miał kolor jaskrawo zielony, szarą kamizelkę z rozdarciem z tyłu, czarne spodnie i ciemne buty sportowe.
Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać zamaskowanego sprawcę. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego, tel. 23 673 12 01, 997 lub osobiście. Można również wysłać maila: prasowy.kppciechanow@ra.policja.gov.pl

5 komentarzy do “Poznajesz tego mężczyznę? Napadł na stację benzynową”

 1. „sterroryzował pracowników grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń” – no właśnie. Możliwe, że miał broń. Gdyby tak niekarni obywatele mogli posiadać broń i byli przeszkoleni w posługiwaniu się nią, co wtedy? Gdyby każdy z pracowników tej stacji miał przy sobie broń krótką plus strzelba pod lada, czy wtedy kradzież by się powidła? Możliwe, że nawet by nie doszło do próby rabunku. Przestępcy mają nad uczciwymi ludźmi te przewagę, że nie przejmują się regulacjami prawnymi dotyczącymi posiadania broni. Mam nadzieje, że przepisy się zmienią i szanse zostaną nieco wyrównane.

  Odpowiedz
  • P. calkiemnormalny…?
   A jeśli w czasie strzelaniny zginęli by niewinni ludzie, to czy warto by było dla tych paru tysięcy złotych? A gdyby zginął napastnik, to jak tu żyć z myślą, że zabiło się człowieka, bo ratowało się parę groszy i to nie własnych.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco