Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Temat dnia, Wiadomości

Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Janiny Fetlińskiej około godz.20:00. Ciechanowska policja zwraca się z prośbą do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze.

 

Ciechanowscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Janiny Fetlińskiej około godz.20:00. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy  kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem przewrócił się i uderzył w krawężnik.  Na skutek tego zdarzenia 24-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili policjanci mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

 

Ciechanowska policja zwraca się z prośbą do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, nadmierna prędkość, brawurowa jazda mogą doprowadzić to tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.
Dbajmy o swoje i innych bezpieczeństwo na drodze.

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco